Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO wypożyczalnia fotelików na rower Bobike Maxi Tour - Warszawa

Tylny fotelik rowerowy Bobike Maxi Tour

Tylny fotelik rowerowy Bobike Maxi Tour Exclusive montowany do ramy roweru bądź do bagażnika to innowacyjne siedzisko mocowane z tyłu, maksymalnie chroniące dziecko podczas jazdy. Fotelik jest przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca do 6 lat i max. wagi 22 kg.

Bobike Maxi Tour jest bezpieczny i wygodny dla prowadzącego rower, a ze względu na kształt i materiały z jakich został wykonany, dziecko jest idealnie chronione z tyłu. To poczucie bezpieczeństwa jest wynikiem zastosowania dodatkowego zagłówka z regulacją wysokości (do 10 cm) oraz unikalnej uprzęży-pasów, które otaczają ramiona dziecka i mogą być odpowiednio regulowane. Ten zagłówek to najbardziej unikalna funkcja do tego fotelika rowerowego.

Ze względu na regulowaną wysokość zagłówka i podnóżków, opatentowany system pasów – fotelik rowerowy Bobike Maxi Tour może być w każdej chwili łatwo ustawiony na odpowiednim poziomie dla wieku i wzrostu dziecka. Fotelik rowerowy Bobike Maxi Tour (seria Exclusive) posiada innowacyjną bazę montażową, jest łatwy i szybki do zamontowania do ramy o średnicy rury 28-40 mm lub do bagażnika o szerokości 120 - 175 mm i maksymalnym obciążeniu do 25 kg.

Fotelik rowerowy Bobike Maxi Tour - dane techniczne i cennik

  • wiek dziecka: 9 miesięcy - 6 lat
  • dopuszczalne obciążenie: 22 kg
  • waga (mocowanie do bagażnika): 4 kg
  • waga (mocowanie do ramy roweru): 6,3 kg
  • regulacja zagłówka (do 10 cm)
  • osłonki na szprychy przyczepione do podnóżków
  • trzypunktowe pasy bezpieczeństwa
  • łatwa regulacja szelek oraz podnóżków
Liczba dni Cena
2-6 dni
15 zł/dzień
7-10 dni
13 zł/dzień
11-14 dni
12 zł/dzień
każdy następny
9 zł/dzień
kaucja zwrotna: 100 zł