Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 6

TRAVELITO - wypożyczalnia - hamaki do przyczepek rowerowych - Warszawa

Hamaki (i podparcie) do przyczepek rowerowych

Pozostałe zestawy do przyczepek rowerowych

Opłata jednorazowa za kolejny zestaw: 30 zł.

Zestaw rower Zestaw wózek Zestaw jogger Zestaw trekking Zestaw Chariot do uprawiania narciarstwa biegowego z dziećmi

Hamaczki dla niemowląt Croozer bądź Thule Chariot stosowane są od pierwszego do dziesiątego miesiąca życia dziecka (o wadze do 10 kg i wzroście do 75 cm). Dzięki podwieszeniu wewnątrz przyczepki redukują wstrząsy i utrzymują najmłodszych pasażerów w odpowiedniej, leżącej pozycji. Mali pasażerowie są bezpieczni dzięki dobremu podtrzymywaniu po bokach i miękkim 3-punktowym pasom bezpieczeństwa.

Profilowany leżaczek dla niemowlęcia Weber zapewnia wygodę podróżowania przy jednoczesnej ochronie szyi i kręgosłupa malucha od pierwszego do dziewiątego miesiąca życia (do 9 kg). Wykonany jest z wysokiej jakości pianki EPP (spieniony polipropylen)- materiału bardzo lekkiego, niezniszczalnego, odpornego na warunki atmosferyczne, posiadającego właściwości tłumiące. Wymiary leżaczka: (dł. x szer. x wys.) 68 cm x 27cm x 19cm. Do przyczepek Burley, Qeridoo oraz Nordic Cab.

W naszej ofercie posiadamy również podparcie do siedzenia do przyczepek Chariot oraz Qeridoo dla niemowląt i małych dzieci od około 9 miesiąca w górę.Podparcie podtrzymuje głowę, ramiona i plecy, uniemożliwia opadanie głowy dziecka podczas snu. Regulowane, dwuczęściowe, można je łatwo wyciągnąć.

Opłata jednorazowa za hamaczek/leżaczek Weber - 30 zł. Za podparcie - 20 zł.