Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO - wypożyczalnia - przyczepka rowerowa z hamakiem - Warszawa

Hamak / leżaczek do przyczepki rowerowej

Inne zestawy do wózków rowerowych

Koszt jednorazowy za następne akcesorium: 30 zł.

Dyszel rowerowy Zestaw wózek Zestaw jogger Zestaw trekking Zestaw Chariot do uprawiania narciarstwa biegowego z dziećmi

Hamak dla niemowląt Qeridoo, Croozer bądź Thule Chariot może być stosowany od pierwszego do dziesiątego miesiąca życia dziecka (o wadze do 10 kg i wzroście do 75 cm). Podwieszenie hamaczka wewnątrz przyczepki rowerowej powoduje redukcję wstrząsów, zapewnia amortyzację i spokojny sen oraz utrzymanie najmłodszych pasażerów w odpowiedniej, leżącej pozycji. Niemowlęta są bezpieczni dzięki dobremu podtrzymywaniu po bokach i miękkim pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa. Hamaki niemowlęce Qeridoo, Croozer i Chariot mają wszystkie atesty bezpieczeństwa, a dzięki nim przyczepka rowerowa (z hamakiem) może zastąpić tradycyjną gondolę dla niemowląt.

Profilowany leżaczek Weber zapewnia wygodę podróżowania przy jednoczesnej ochronie szyi i kręgosłupa malucha od pierwszego do dziewiątego miesiąca życia (do 9 kg). Wykonany jest z wysokiej jakości pianki EPP (spieniony polipropylen)- materiału bardzo lekkiego, niezniszczalnego, odpornego na warunki atmosferyczne, posiadającego właściwości tłumiące, pokrytego miękką w dotyku tkaniną, którą można łatwo zdjąć i uprać.
Wymiary leżaka: (dł. x szer. x wys.) 68 cm x 27cm x 19cm. Leżaczek Weber jest stosowany w przyczepkach rowerowych Burley, które nie posiadają własnych, dedykowanych hamaków.

W naszej ofercie posiadamy również podparcie do siedzenia (supporter) do przyczepek Chariot oraz Qeridoo dla niemowląt i małych dzieci od około 9 miesiąca w górę. Podparcie podtrzymuje głowę, ramiona i plecy, uniemożliwia opadanie głowy dziecka podczas snu. Regulowane, dwuczęściowe, można je łatwo wyciągnąć.

Opłata jednorazowa za hamak/leżaczek Weber - 30 zł. Za podparcie/supporter - 30 zł.