Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 6

TRAVELITO - wypożyczalnia nosidełek turystycznych - Warszawa

Wypożyczalnia nosidełek turystycznych - Warszawa

Planujecie górską wyprawę z małym dzieckiem? Chcecie całą rodziną polecieć na weekendowe zwiedzanie europejskiej stolicy? Wybieracie się na spacer z maluchem po plaży bądź leśnych ostępach? Nosidełko turystyczne ze stelażem przyda się na każdą z tych okazji, bo ułatwia transport dziecka w miejscach, gdzie nie wjedzie wózek spacerowy.

Nosidełka turystyczne dla dzieci Deuter, które oferujemy w naszej wypożyczalni nosidełek zapewniają najwyższy komfort zarówno dla rodzica jak i dla dziecka, są w 100% sprawne i bezpieczne, posiadają atesty bezpieczeństwa, zaopatrzone są w pelerynkę przeciwdeszczową i daszek przeciwsłoneczny. Nosidełka Deuter mają również dużą przestrzeń bagażową, więc spełnią rolę plecaka, a ich ładowność to 22 kg.

Jeśli wybieracie się do Karpacza, Zakopanego, Szczawnicy, czy Szklarskiej Poręby, czy innych miescowości górskich to warto wziąć ze sobą sprawdzony sprzęt, by uniknąć ewentualnych rozczarowań na miejscu! Skorzystajcie z oferty naszej wypożyczalni nosidełek turystycznych dla dzieci (ze stelażem), zapraszamy serdecznie do naszego lokalu w Warszawie (Ursynów-Imielin)!


Porównanie parametrów nosidełek turystycznych
Deuter
Comfort III
Deuter
Comfort II
Deuter
Comfort Air
waga
nosidełka
3,5 kg 3,34 kg 2,9 kg
maksymalne
obciążenie
22 kg 22 kg 22 kg
daszek tak tak tak
poncho przeciw-
deszczowe
na całe nosidełko na całe nosidełko na całe nosidełko
wiek dziecka dziecko siedzące
wzrost ok. 100cm
dziecko siedzące
wzrost ok. 95cm
dziecko siedzące
wzrost ok. 95cm
certyfikat TUV GS tak tak tak
cena
za tydzień
182 zł 154 zł 154 zł
szczegóły ... szczegóły ... szczegóły ...