Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 6

TRAVELITO - wypożyczalnia fotelików rowerowych - Warszawa

Wypożyczalnia fotelików rowerowych - Warszawa

Planujecie pójść z rocznym dzieckiem na rower? Na przyczepkę rowerową nie macie wystarczająco dużo miejsca w mieszkaniu? Chcielibyście zarazić dziecko pasją do turystyki rowerowej, ale obawiacie się, jak zniesie trudy wycieczki w foteliku rowerowym?

Już od 9 miesiąca życia jak tylko maluch zacznie stabilnie siedzieć, będziecie mogli wypożyczyć fotelik rowerowy na kierownicę (kask dodajemy w gratisie) w naszej wypożyczalni w Warszawie i udać się w komfortową oraz bezpieczną podróż całą rodziną.
W naszej wypożyczalni fotelików rowerowych dla dzieci renomowanych marek Thule i Bobike oferujemy foteliki rowerowe na kierownicę oraz na tył roweru (mocowane pod siodełkiem lub na bagażniku). Natomiast foteliki Hamax wycofaliśmy z oferty wypożyczalni.
Foteliki rowerowe Bobike charakteryzują się bardzo bezpieczną osłoną z podwójnych ścianek, natomiast foteliki rowerowe Thule są niezwykle trwałe i solidnie wykonane.

Jeśli oferowane przez nas foteliki rowerowe Bobike i Thule spodobają się Wam, możecie je zakupić w naszym sklepie internetowym lub na zamówienie w sklepie stacjonarnym w Warszawie (na Ursynowie) - niedaleko stacji metra Imielin.

Porównanie fotelików rowerowych Thule i Bobike
Thule Mini
RideAlong
Bobike Mini
Exclusive
Bobike
Go
Bobike
Maxi Tour
waga
fotelika
2,7 kg 2,5 kg 4 kg 4 kg
maksymalne
obciążenie
15 kg 15 kg 22 kg 22 kg
wiek dziecka 1-3 lata 1-3 lata 1-5 lat 1-6 lat
dodatkowe
wyposażenie
brak szyba brak brak
mocowanie
fotelika
na kierownicę na kierownicę pod siodełkiem na bagażnik lub
pod siodełkiem
cena
za weekend
30 zł 30 zł 30 zł 30 zł
szczegóły ... szczegóły ... szczegóły ... szczegóły ...