Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO - wypożyczalnia wózków biegowych dla dzieci - Warszawa

Wózki do biegania z dziećmi (joggery)

Pozostałe zestawy do przyczepek rowerowych

Opłata jednorazowa za kolejny zestaw: 30 zł.

Zestaw rower Hamaczek dla niemowląt Wózek spacerowy - wypożyczenie Zestaw trekking Zestaw Chariot do uprawiania narciarstwa biegowego z dziećmi

W naszej wypożyczalni dziecięcych wózków biegowych wynajmujemy wózki do biegania z dzieckiem (dziećmi) Thule Chariot, Qeridoo, Burley i Croozer. Specjalne przednie kółko umożliwia szybką zamianę przyczepki rowerowej w sportowy wózek do joggingu, z którym można pobiec w każdym biegu ulicznym: pół-maratonie, czy nawet maratonie. Wózek biegowy (jogger) to także przydatny sprzęt do codziennego treningu, można w nim usypiać niemowlaka, a samemu nie wyjść z formy.
Dodatkowym wykorzystaniem joggera (wózka biegowego) może być pomoc w pokonywaniu piaszczystych, bałtyckich plaż, a także możliwość przejścia z małymi dziećmi pielgrzymki pieszej na Jasną Górą czy do Santiago de Compostella.