Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO - wypożyczalnia wózków do rowerowu dla dziecka Thule

Wózek do roweru dla dziecka Thule Chariot Cross 1

W wypożyczalni od 2018/2019 roku.

Nasza ocena: komfort dziecka - 6,5/10, wygoda użytkowania - 7,5/10.

Dostępne akcesoria

W cenie wypożyczenia zawierają się zestawy: rower oraz wózek. Opłata jednorazowa za kolejne akcesorium: 30 zł.

Zestaw rower Zestaw wózkowy Hamaczek dla niemowląt Zestaw do biegania jogger Zestaw trekkingowy Przyczepka na płozach Thule Chariot Cross 1

Kochasz bieganie po parku? Rodzinne wycieczki rowerowe? Wspólne spacery po lesie? Z żadnej z tych aktywności nie chcesz rezygnować, nawet gdy w rodzinie pojawi się dziecko? Marka oraz najwyższa jakość wiele znaczą dla Ciebie?

Wózek do roweru dla dziecka Thule Chariot Cross 1 - niewątpliwie najlepszy sprzęt dostępny na rynku, to trafny wybór dla każdej aktywnej rodziny.

Szwedzki koncern Thule długo pracował nad stworzeniem wózka do roweru dla dziecka, który zastąpiłby kultowego i legendarnego Cougara. Efektem tej pracy jest właśnie Thule Chariot Cross 1, który od swojego poprzednika (prócz unowocześnionego wyglądu) różni się dodaną regulacją oparcia dla dziecka. Jego zalety doceniły setki aktywnych rodzin, które pragną spędzać czas na uprawianiu sportu na świeżym powietrzu w towarzystwie malucha. Wózek do roweru Thule Chariot Cross 1 charakteryzuje się regulowanym zawieszeniem - resory piórowe zapewniają łagodną i stabilną jazdę, rozkładanymi (niezależnie) fotelami dla większego komfortu dziecka oraz dużym bagażnikiem, który można złożyć podczas biegania.
Dziecku jest niezwykle komfortowo w wózku do roweru, dzięki miękko wyścielonemu siedzeniu, jak również folii przeciwdeszczowej oraz osłonie przeciwsłonecznej, która ochrania także malucha przed piaskiem spod kół roweru.

Dane techniczne i cennik wózka do roweru dla dziecka Thule Chariot Cross 1:

 • waga wózka: 12,8 kg
 • maksymalne obciążenie 39,5 kg
 • wymiary: 121 x 63 x 89-112 cm
 • wymiary po złożeniu
  (złożony wózek bez rączki i kół):
  85,5 x 62 x 37,5 cm
 • amortyzacja piórowa
 • dwa regulowane niezależnie siedzenia
 • hamulec postojowy
Liczba dni Cena
1 dzień
80 zł
2-6 dni
55 zł/dzień
7-10 dni
45 zł/dzień
11-14 dni
41 zł/dzień
każdy następny
30 zł/dzień
kaucja zwrotna: 500 zł