TRAVELITO - wypożyczalnia przyczepek rowerowych Croozer


PRZYCZEPKA ROWEROWA CROOZER PLUS FOR 1 2019


Przyczepka w wypożyczalni od 2019 roku.


Nasza ocena:
Przyczepka czeka na naszą ocenę ...


Przyczepka rowerowa Croozer Kid Plus for 1 Przyczepka rowerowa Croozer Kid Plus for 1 - zestaw wózek Przyczepka rowerowa Croozer Kid Plus for 1 - zestaw jogger Przyczepka rowerowa Croozer Kid Plus for 1 - po złożeniu Przyczepka rowerowa Croozer Kid Plus for 1 - amortyzacja Hamaczek Croozer Kid Plus for 1 2019

Dostępne akcesoria:

Zestaw rower Zestaw wózek Hamaczek dla niemowląt Zestaw jogger

W cenie wypożyczenia zawierają się zestawy: rower oraz wózek.
Opłata jednorazowa za kolejne akcesorium: 30 zł

Croozer Kid Plus for 1 z 2019 roku jest prosty i wszechstronny: można go używać jako wózka do joggingu, spacerówki lub przyczepki rowerowej. W tym pakiecie 3w1 jest wszystko, czego potrzebujesz. Przyczepkę Croozer Plus z 2019 roku wyróżnia przede wszystkim amortyzacja, którą zapewnia zawieszenie typu Sylomer. Charakteryzuje się ono nie tylko doskonałymi elementami resorującymi, lecz także niezwykle efektywnymi amortyzatorami. Dzięki nim po przejechaniu nierówności terenu przyczepka się nie kołysze, lecz natychmiast wraca do pozycji wyjściowej. Zwiększa to komfort dziecka i optymalizuje pozycję przyczepki na podłożu. Regulacja zawieszenia w zależności od wagi pasażerów nie jest konieczna, bowiem elementy resorujące same dopasowują się do ciężaru ładunku.

Przyczepkę Croozer Plus stworzono z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie małych pasażerów. Pięciopunktowe pasy, regulowane zagłówki, lekko pochyła pozycja siedzeń pozwalająca na drzemkę podczas wycieczki – w szczegółach widać dbałość o komfort maluchów. Bezpieczną jazdę zapewnia niski środek ciężkości Croozera, mocne zdejmowalne, aluminiowe zderzaki, odblaskowe znaczniki oraz oświetlenie LED w rączce.

Dzięki znacznemu dopuszczalnemu obciążeniu oraz sporej przestrzeni dla dzieci, w przyczepce rowerowej Croozer Plus z 2019 roku może wygodnie i bezpiecznie podróżować nawet dziecko o wzroście 117 cm..

Parametry przyczepki Croozer Plus Kid for 1 2019:

  • waga 15,7 kg
  • maksymalne obciążenie 35 kg
  • wymiary: 113 x 69 x 87 cm
  • wymiary po złożeniu (złożony wózek bez rączki i kół): 106 x 72 x 28 cm
  • oświetlenie LED
  • obszerna komora na bagaż
  • ochrona przed UV
  • system szybkiego składania
  • łatwy w demontażu przedni zderzak

Liczba dni

Cena

1 dzień
55 zł
2-6 dni
45 zł/dzień
7-10 dni
41 zł/dzień
11-14 dni
39 zł/dzień
każdy następny
12 zł/dzień
kaucja zwrotna 500 zł
wypożyczenie przyczepki Croozer Kid Plus for 1 2019

Przyczepka Croozer Plus 1 2019 do kupienia w naszym sklepie internetowym.
Od ceny zakupu odejmiemy koszt jedno- lub dwudniowego testowania.