Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO wypożyczalnia przyczepek rowerowych 1 osobowych Croozer

Przyczepka rowerowa 1 osobowa Croozer Plus

Nasza ocena: komfort dziecka - 6/10, wygoda użytkowania - 5/10.

Dostępne akcesoria

W cenie wypożyczenia zawierają się zestawy: rower oraz wózek. Opłata jednorazowa za każdy następny zestaw: 30 zł.

Dyszel rowerowy Zestaw wózek do spacerów Zestaw do biegania Hamaczek dla niemowląt

Przyczepka rowerowa 1 osobowa Croozer Kid Plus z 2019 roku jest prosta i wszechstronna: można jejo używać jako wózka do joggingu, wózka spacerowego (spacerówki) lub przyczepki rowerowej. W tym pakiecie (3w1) znajduje się wszystko, czego potrzebuje każda aktywna rodzina.
Przyczepkę rowerową Croozer Plus (1 osobową) z 2019 roku wyróżnia przede wszystkim zawieszenie typu Sylomer, charakteryzujące się znakomitymi elementami resorującymi, jak również niezwykle efektywnymi amortyzatorami. Dzięki nim po przejechaniu nierówności terenu przyczepka rowerowa się nie kołysze, ale szybko powraca do pozycji wyjściowej. Zdecydowanie zwiększa to komfort dziecka. Regulacja zawieszenia w zależności od wzrastającej wagi małego pasażera nie jest konieczna, gdyż elementy resorujące same dopasowują się do obciążenia przyczepki.
Projektantom 1 osobowej przyczepki rowerowej Croozer Kid Plus przyświecała przede wszystkim myśl o wygodzie dziecka: 5-punktowe pasy, regulowane miękkie zagłówki, lekko pochylona pozycja siedziska pozwalająca dziecku na sen podczas wycieczki. O bezpieczeństwie też nie zapomnieli, o czym świadczą: niski środek ciężkości przyczepki, mocne zdejmowalne, aluminiowe zderzaki, odblaskowe znaczniki oraz oświetlenie LED w rączce.
Dodatkowo dzięki znacznemu maksymalnemu obciążeniu oraz sporej przestrzeni dla dzieci, w przyczepce rowerowej 1 osobowej Croozer Plus z 2019 roku może wygodnie i bezpiecznie podróżować nawet dziecko o wzroście 117 cm.

Dane techniczne i cennik przyczepki rowerowej 1 osobowej Croozer Plus:

  • waga: 15,7 kg
  • maksymalne obciążenie: 35 kg
  • wymiary: 113 x 69 x 87 cm
  • wymiary po złożeniu: 106 x 72 x 28 cm
  • oświetlenie LED
  • obszerna komora na bagaż
  • ochrona przed UV
  • system szybkiego składania
  • szybki w montażu zestaw jogger
  • łatwy w demontażu przedni zderzak
Liczba dni Cena
1 dzień
80 zł
2-6 dni
50 zł/dzień
7-10 dni
45 zł/dzień
11-14 dni
41 zł/dzień
każdy następny
30 zł/dzień
kaucja zwrotna: 500 zł