Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 6

TRAVELITO wypożyczalnia przyczepek rowerowych Croozer Plus - Warszawa

Przyczepka rowerowa Croozer Kid Plus 1

W wypożyczalni od 2019 roku.

Nasza ocena: przyczepka czeka na naszą ocenę ...

Dostępne akcesoria

W cenie wypożyczenia zawierają się zestawy: rower, jogger oraz wózek. Opłata jednorazowa za hamaczek: 30 zł.

Zestaw rower Zestaw wózek Hamaczek dla niemowląt Zestaw jogger

Croozer Kid Plus for 1 z 2019 roku jest prosty i wszechstronny: można go używać jako wózka do joggingu, spacerówki lub przyczepki rowerowej. W tym pakiecie 3w1 jest wszystko, czego potrzebujesz. Przyczepkę Croozer Plus z 2019 roku wyróżnia przede wszystkim amortyzacja, którą zapewnia zawieszenie typu Sylomer. Charakteryzuje się ono nie tylko doskonałymi elementami resorującymi, lecz także niezwykle efektywnymi amortyzatorami. Dzięki nim po przejechaniu nierówności terenu przyczepka się nie kołysze, lecz natychmiast wraca do pozycji wyjściowej. Zwiększa to komfort dziecka i optymalizuje pozycję przyczepki na podłożu. Regulacja zawieszenia w zależności od wagi pasażerów nie jest konieczna, bowiem elementy resorujące same dopasowują się do ciężaru ładunku.

Przyczepkę Croozer Plus stworzono z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie małego pasażera. Pięciopunktowe pasy, regulowane zagłówki, lekko pochyła pozycja siedzeń pozwalająca na drzemkę podczas wycieczki – w szczegółach widać dbałość o komfort malucha. Bezpieczną jazdę zapewnia niski środek ciężkości Croozera, mocne zdejmowalne, aluminiowe zderzaki, odblaskowe znaczniki oraz oświetlenie LED w rączce. Dzięki znacznemu dopuszczalnemu obciążeniu oraz sporej przestrzeni dla dzieci, w przyczepce rowerowej Croozer Plus z 2019 roku może wygodnie i bezpiecznie podróżować nawet dziecko o wzroście 117 cm.

Dane techniczne i cennik przyczepki rowerowej Croozer Plus Kid for 1:

  • waga 15,7 kg
  • maksymalne obciążenie 35 kg
  • wymiary: 113 x 69 x 87 cm
  • wymiary po złożeniu: 106 x 72 x 28 cm
  • oświetlenie LED
  • obszerna komora na bagaż
  • ochrona przed UV
  • system szybkiego składania
  • łatwy w demontażu przedni zderzak
Liczba dni Cena
1 dzień
55 zł
2-6 dni
45 zł/dzień
7-10 dni
41 zł/dzień
11-14 dni
39 zł/dzień
każdy następny
25 zł/dzień
kaucja zwrotna: 500 zł