Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO wypożyczalnia zestawów via ferrata: lonża + kask - Warszawa

Zestaw via ferrata: lonża + kask

NA BIEŻĄCO DOKUPUJEMY ZESTAWY RÓŻNYCH MAREK.

Jeśli masz zamiar wybrać się na pierwszą w życiu drogę żelazną (Via Ferrata), wynajmij w naszej wypożyczalni sprzętu wspinaczkowego lonżę zapewniającą bezpieczne przepinanie się z jednego stanowiska do drugiego wraz z kaskiem.

Lonża wspinaczkowa na via ferraty SIMOND Vitalink wyłącznie do stosowania na żelaznych drogach.
Zestaw przypina się do pętli centralnej uprzęży przy pomocy zwykłego węzła "głowa skowronka" (krawat). A zszywany pasek pochłania energię w razie upadku (absorber na rozrywanie), ale może zostać wykorzystany tylko jeden raz. Zestaw zawiera: automatyczne i ergonomiczne karabinki VFA, z podwójnym zamkiem, które otwiera się jedną ręką; elastyczne paski umożliwiają zachowanie karabinków w zasięgu ręki, absorber energii na rozrywanie (dzięki któremu odpadnięcie nie jest bolesne). Można używać lonży tylko do pierwszego odpadnięcia.

Lekki kask wspinaczkowy Salewa Toxo Senior cechuje się wytrzymałą i wygodną konstrukcją oraz doskonałą wentylacją (osiem otworów wentylacyjnych). Koszykowy system nośny zapewnia, łatwe i precyzyjne regulowanie rozmiaru kasku do indywidualnych potrzeb, cztery klamerki umożliwiają szybkie i łatwe zamocowanie czołówki. Prosta, szybka w obsłudze i precyzyjna regulacja obwodu za pomocą pokrętła z tyłu głowy. Regulacji dokonać można jedną ręką, praktycznie w każdym momencie.

Zestaw nie zawiera uprzęży wspinaczkowej, która jest niezbędna do wpięcia lonży wspinaczkowej z absorberem. Uprzęże wypożyczamy oddzielnie.

Dane techniczne i cennik zestawu na via ferrata:

  • materiał: 50% poliester, 50% poliamid
  • udźwig lonży: 40 - 100 kg
  • waga kasku: 370 g
  • rozmiar kasku: 53-61 cm
Liczba dni Cena
2-6 dni
15 zł/dzień
7-10 dni
13 zł/dzień
11-14 dni
12 zł/dzień
każdy następny
5 zł/dzień
kaucja zwrotna: 100 zł
Crashpad Ocun Paddy Sundance Dziecięca uprząż wspinaczkowa