Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO - wypożyczalnia crash padów (bouldering) - Warszawa

Crash pad Ocun Paddy Sundance

W wypożyczalni od 2017 roku.

Crash pad Ocun Sundance to wypakowana technologiami i najlepszymi rozwiązaniami mata do boulderingu o umiarkowanej grubości. Wszechstronność i wszystko to, co najlepsze w crash padach, jakie oferuje firma Ocun.
Ocun Paddy Sundance to świetna jakość wykonania, zaawansowana konstrukcja, 2 sposoby rozkładania i 9 cm grubości, wszystko po to, by zapewnić Ci bezpieczeństwo praktycznie w każdej sytuacji. Po spakowaniu crash pad zmieści się praktycznie w każdym bagażniku samochodowym. 2 różne sposoby rozkładania pozwolą go dopasować do ilości miejsca pod skałą czy aktualnych potrzeb. Materiał zewnętrzny to nylon połączony z powlekanym poliestrem. Zapewniają wysoką odporność na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne w najtrudniejszym terenie. W sytuacjach awaryjnych po zakończeniu boulderingu crash pad może służyć jako zapasowe łóżko.
Dodatkowo wyposażony został w uchwyty i miękko wyściełane szelki, dzięki którym transport crash pada Sundance na odległy rejon boulderowy to sama przyjemność.

Nawet jeśli macie już jednego crash pada, każdy kolejny zwiększy tylko Wasze bezpieczeństwo podczas wspinaczki na boulderach. Zapraszamy więc do Warszawy, na Ursynów do wypożyczenia maty do boulderingu na wyjazd na głazy w Adamowie, Brodach Iłżeckich, bądź Machowie.


Technikalnia i koszt wynajmu crash pada Ocun Paddy Sundance:

 • waga: 5,1 kg
 • grubość: 9 cm
 • wypełnienie z 40 mm pianki polietylenowej
  i 50 mm pianki poliuretanowej
 • możliwość ułożenia na dwa sposoby: 100x120 cm
  lub 200x60 cm
 • aluminiowe klamry
 • dwa gumowe uchwyty do transportu
 • komfortowe szelki z wyściółką
Liczba dni Cena
1 dzień
25 zł
2-6 dni
19 zł/dzień
7-10 dni
17 zł/dzień
11-14 dni
16 zł/dzień
każdy następny
7 zł/dzień
kaucja zwrotna: 100 zł
Crashpad Ocun Paddy Moonwalk Zestaw na via ferraty: kask + lonża wspinaczkowa