Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 6

TRAVELITO wypożyczalnia zestawów via ferrata: lonża + kask - Warszawa

Zestawy do via ferraty: lonża + kask

W wypożyczalni od 2015/2019 roku.

Lonża do via ferraty SIMOND Vitalink wyłącznie do stosowania na żelaznych drogach.
Zestaw przypina się do pętli centralnej uprzęży przy pomocy zwykłego węzła "głowa skowronka" (krawat).A zszywany pasek pochłania energię w razie upadku (absorber na rozrywanie), ale może zostać wykorzystany tylko jeden raz. Zestaw zawiera: automatyczne i ergonomiczne karabinki VFA, z podwójnym zamkiem, które otwiera się jedną ręką; elastyczne paski umożliwiają zachowanie karabinków w zasięgu ręki, absorber energii na rozrywanie. Można używać tylko do pierwszego odpadnięcia.

Lekki kask wspinaczkowy Salewa Toxo Senior cechuje się wytrzymałą i wygodną konstrukcją oraz doskonałą wentylacją (8 otworów wentylacyjnych). Koszykowy system nośny zapewnia, łatwe i precyzyjne regulowanie rozmiaru kasku do indywidualnych potrzeb, cztery klamerki umożliwiają szybkie i łatwe zamocowanie czołówki. Prosta, szybka w obsłudze i precyzyjna regulacja obwodu za pomocą pokrętła z tyłu głowy. Regulacji dokonać można jedną ręką, praktycznie w każdym momencie.

Zestaw nie zawiera uprzęży wspinaczkowej, która jest niezbędna do wpięcia lonży. Uprzęże wypożyczamy oddzielnie.

Dane techniczne i cennik zestawu do via ferraty:

  • materiał: 50.00% Poliester, 50.00% Poliamid
  • waga kasku: 370 g
  • rozmiar kasku: 53-61 cm
Liczba dni Cena
1 dzień
20 zł
2-6 dni
15 zł/dzień
7-10 dni
13 zł/dzień
11-14 dni
12 zł/dzień
każdy następny
5 zł/dzień
kaucja zwrotna: 100 zł