Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 6

TRAVELITO - wypożyczalnia fotelików samochodowych Warszawa

Fotelik samochodowy (9-18 kg) Maxi-Cosi Priori

W naszej wypożyczalni od 2014 roku.

W naszej wypożyczalni fotelików samochodowych (Warszawa) posiadamy na wynajem najbezpieczniejsze na rynku foteliki samochodowe Maxi-Cosi Priori, przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg, których siedziska można ustawić w czterech różnych pozycjach – zmiany pozycji dokonujemy jednym ruchem. Ułatwia to dzieciom zaśnięcie podczas długiej podróży samochodem, a także pozwala im utrzymać główke w ochronnej strefie zagłówka.
Dodatkowo fotelik Maxi-Cosi Priori wyposażono w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami, które (pasy) możemy ustawić w trzech pozycjach, dostosowując ją bez problemów do wzrostu dziecka. Zaczepy przytrzymujące szelki ułatwiają wypięcie dziecka z fotelika samochodowego.
Nowoczesny System Ochrony Bocznej (Side Protection System) główki oraz ramion dziecka zapewnia najskuteczniejszą ochronę podczas bocznych uderzeń.
Fotelik może być montowany w niemal wszystkich samochodach za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa, a jego instalacja zajmuje tylko kilka sekund i montujemy go tylko na siedzeniach, na których nie jest zamontowana poduszka powietrzna, bądź jest ona wyłączona, gdyż Maxi-Cosi Priori jest montowany przodem do kierunku jazdy.

Zapraszamy do wypożyczenia fotelika samochodowego Maxi-Cosi Priori w Warszawie, na Ursynowie!

Dane techniczne i cennik fotelika samochodowego Maxi-Cosi Priori:

  • waga fotelika: 9,7 kg
  • waga dziecka: 9-18 kg
  • wiek dziecka: 9 miesięcy - 4 lata
  • do użytkowania przodem do kierunku jazdy
  • 4 pozycje położenia siedziska od siedzącej do leżącej
  • odpinana tapicerka do prania
Liczba dni Cena
2-6 dni
15 zł/dzień
7-10 dni
13 zł/dzień
11-14 dni
12 zł/dzień
każdy następny
9 zł/dzień
kaucja zwrotna: 100 zł
Fotelik samochodowy Bebe Confort OpalNastępny