TRAVELITO - wypożyczalnia nosidełek turystycznych Warszawa:


NOSIDŁO TURYSTYCZNE DEUTER KID COMFORT AIR


Nosidełka w wypożyczalni od 2017/2018 roku.

Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort Air Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort Air Nosidło turystyczne Deuter Comfort Air Nosidło turystyczne Deuter Comfort Air - poncho przeciwdeszczowe

Deuter Kid Comfort Air to najlżejsze nosidło turystyczne w ofercie niemieckiego producenta. Wciąż bardzo dobrze wyposażone, ze świetnym systemem nośnym, jednak bardziej kompaktowe i zwarte. Cechy te wpływają na łatwość manipulacji- nawet w zatłoczonym mieście czy środkach komunikacji.
Zastosowana konstrukcja oraz użyte materiały pozwoliły też na polepszenie wentylacji zarówno dla dziecka, jak i osoby je niosącej. To świetna propozycja dla turystów górskich, ale i podróżników, którzy niekoniecznie udadzą się na górski szlak.
System nośny Deuter Aircomfort Vari Fit umożliwia idealne dopasowanie do wzrostu odległości pomiędzy szelkami o pasem biodrowym. Ponadto zastosowany siatkowy panel zapewnia plecom skuteczną wentylację, co szczególnie docenisz w czasie dłuższej trasy w upalny dzień.
Siedzisko dla dziecka w wersji Kid Comfort Air także uległo modyfikacjom. Boki panelu chroniącego dziecko przed wypadnięciem, łącznie ze znajdującymi się na nich kieszeniami, wykonano z przewiewnej siateczki. Zapewnia to dziecku lepszą cyrkulację powietrza w ciepłe dni. Podobnie jak w pozostałych nosidełkach firmy Deuter, pasy chroniące go przed wypadnięciem są wykonane z delikatnych materiałów i posiadają regulację wysokości. Nosidełko wyposażono także w strzemiona o regulowanej wysokości, dające podparcie nogom.

Nosidło udostępniamy z dodatkowymi akcesoriami: daszkiem chroniącym od słońca, deszczu i wiatru oraz pełnym poncho przeciwdeszczowym.

Parametry nosidła turystycznego Deuter Kid Comfort Air:

  • waga nosidła: 2,9 kg
  • obciążenie całkowite: do 22 kg
  • pojemność: 14 l
  • certyfikat TÜV GS
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dla dziecka
  • regulowane strzemionka
  • system oddychających poduszek AirContact
  • daszek składający się z dwóch części: chroniącej przed słońcem oraz chroniącej przed wiatrem i deszczem
  • poncho przeciwdeszczowe

Liczba dni

Cena

1 dzień
25 zł
2-6 dni
21 zł/dzień
7-10 dni
19 zł/dzień
11-14 dni
18 zł/dzień
każdy następny
8 zł/dzień
kaucja zwrotna 150 zł
porównanie nosideł turystycznych wypożyczenie nosidełka Deuter Air

Nosidełko turystyczne Deuter Kid Comfort Air do kupienia w naszym sklepie internetowym.