Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO - wypożyczalnia nosidełek dla dzieci Deuter - Warszawa

Nosidełko dla dziecka Deuter Kid Comfort Air

W wypożyczalni od 2017/2018 roku.

Deuter Kid Comfort Air to najlżejsze nosidełko turystyczne dla dziecka w góry, znajdujące się w ofercie niemieckiego producenta. Wciąż bardzo dobrze wyposażone, ze świetnym systemem nośnym, jednak bardziej kompaktowe i zwarte, zbiera pozytywne opinie od użytkowników.
Cechy te wpływają na łatwość manipulacji - nawet w zatłoczonym mieście czy środkach komunikacji. Zastosowana konstrukcja oraz użyte materiały pozwoliły też na polepszenie wentylacji zarówno dla dzieci, jak i osoby je niosącej. To świetna propozycja dla turystów wysokogórskich, ale i podróżników, którzy niekoniecznie udadzą się w góry z dzieckiem.
System nośny Deuter Kid Air Comfort czyli Vari Fit umożliwia idealne dopasowanie do wzrostu dorosłego odległości pomiędzy szelkami o pasem biodrowym. Ponadto zastosowany siatkowy panel zapewnia plecom skuteczną wentylację, co szczególnie można docenić w czasie górskiej wędrówki w upalny dzień.
Siedzisko w wersji nosidełko na plecy dla dziecka Deuter Kid Comfort Air także uległo modyfikacjom. Boki panelu chroniącego dziecko przed wypadnięciem, łącznie ze znajdującymi się na nich kieszeniami, wykonano z przewiewnej siateczki. Zapewnia to maluchowi lepszą cyrkulację powietrza w ciepłe dni. Podobnie jak w pozostałych nosidełkach na plecy firmy Deuter, pasy chroniące go przed wypadnięciem są wykonane z delikatnych materiałów i posiadają regulację wysokości. Nosidełko wyposażono także w strzemiona o regulowanej wysokości, dające podparcie nogom malucha. Nawet podczas długiej wyprawy górskiej dziecku będzie wygodnie.

Nosidełko turystyczne dla dziecka w góry udostępniamy z dodatkowymi akcesoriami: daszkiem chroniącym od słońca, deszczu i wiatru oraz pełnym poncho przeciwdeszczowym.

Nosidełko dla dzieci w góry Deuter Kid Comfort Air - dane techniczne i cennik

 • waga nosidełka: 2,9 kg
 • obciążenie całkowite: do 22 kg
 • pojemność: 14 l
 • certyfikat TÜV GS
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dla dziecka
 • regulowane strzemionka
 • system oddychających poduszek AirContact
 • daszek składający się z dwóch części:
  przeciwsłonecznej i przeciwdeszczowej
 • poncho przeciwdeszczowe
Liczba dni Cena
1 dzień
35 zł
2-6 dni
25 zł/dzień
7-10 dni
22 zł/dzień
11-14 dni
21 zł/dzień
każdy następny
10 zł/dzień
kaucja zwrotna: 150 zł
Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort II Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort III