Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 6

TRAVELITO - wypożyczalnia crash padów (bouldering) - Warszawa

Crash pad Ocun Paddy Dominator

W wypożyczalni od 2021 roku.

Crash pad Ocun Dominator to wypakowana technologiami i najlepszymi rozwiązaniami mata do boulderingu o maksymalnej grubości. Efektywna amortyzacja na wysokim poziomie skutecznie zadba o wytłumienie odpadnięcia, zwiększając ochronę przed nieprzyjemnymi kontuzjami i obiciami.
Ocun Paddy Dominator to świetna jakość wykonania, zaawansowana konstrukcja, 2 sposoby rozkładania 14,5 cm grubości, wszystko po to, by zapewnić Ci bezpieczeństwo praktycznie w każdej sytuacji. Po spakowaniu crash pad zmieści się praktycznie w każdym bagażniku samochodowym. 2 różne sposoby rozkładania pozwolą go dopasować do ilości miejsca pod skałą czy aktualnych potrzeb. Crashpad posiada zewnętrzną warstwę wykonaną materiału Cordura® Balistic oraz Cordura® 650d znacząco podnoszącą jej wytrzymałość, co pozwoli na dłużej zachować ją w trwałości. Dodatkowo projektanci Ocun pokryli ją powłoką z Teflonu®, który ułatwia zachowanie tego modelu w czystości oraz poprawia ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. W sytuacjach awaryjnych po zakończeniu boulderingu crash pad może służyć jako zapasowe łóżko.
Dodatkowo wyposażony został w uchwyty i miękko wyściełane szelki, dzięki którym transport crash pada Ocun Dominator na odległy rejon boulderowy to sama przyjemność.

Nawet jeżeli posiadacie własnego crash pada, każdy następny zwiększy bezpieczeństwo podczas boulderingu. Zapraszamy więc do Warszawy, na Ursynów do wypożyczenia maty do boulderingu na wyjazd na głazy w Adamowie, Brodach, bądź Borze.


Technikalia i koszt wynajmu crash pada Ocun Paddy Dominator:

  • waga: 5,4 kg
  • grubość: 14,5 cm
  • Wsparcie amortyzacji w postaci wypełnienia pianką polietylenową o grubości 20 mm oraz 10 mm
  • możliwość ułożenia na dwa sposoby: 100x132 cm
    lub 200x66 cm
  • aluminiowe klamry
  • dwa gumowe uchwyty do transportu
  • komfortowe szelki z wyściółką
Liczba dni Cena
1 dzień
35 zł
2-6 dni
25 zł/dzień
7-10 dni
22 zł/dzień
11-14 dni
21 zł/dzień
każdy następny
10 zł/dzień
kaucja zwrotna: 150 zł
Uprząż wspinaczkowa damska Crashpad Ocun Paddy Moonwalk