Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO wypożyczalnia przyczepek rowerowych Thule Chariot Cougar

Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cougar 1

W wypożyczalni od 2015 roku.

Nasza ocena: komfort dziecka - 5,5/10, wygoda użytkowania - 6,5/10.

Dostępne akcesoria

W cenie wypożyczenia zawierają się tylko zestawy: rower i wózek. Opłata jednorazowa za kolejne akcesorium: 30 zł.

Dyszel do roweru Zestaw do spacerowania Hamaczek dla niemowląt Zestaw do biegania Zestaw trekking

Thule Chariot - niekwestionowany lider wśród producentów przyczepek rowerowych - dla najbardziej aktywnych rodziców stworzył model Cougar, charakteryzujący się jak pozostałe przyczepki dla dzieci szwedzkiego producenta najwyższej jakości materiałami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Model Thule Chariot Cougar jest przedstawicielem linii sportowej, wyposażonym w amortyzatory piórowe, które można dopasować do wagi dziecka. Dzięki temu udogodnieniu przyczepka rowerowa Chariot Cougar 1 sprawdza się nawet w najtrudniejszym terenie. Komfortowe pięciopunktowe pasy; wygodne siedzisko, ustawione w lekko leżącej pozycji pozwalające na drzemkę podczas wycieczki; możliwość kontroli temperatury i wilgotności kabiny dzięki klapom wentylacyjnym z przodu przyczepki; przyciemniane okna, chroniące przed promieniowaniem UV; dwuczęściowy bagażnik, umożliwiający spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy dla dziecka; funkcja Click n’ Store™, ułatwiająca przechowywanie w przyczepce zestawu spacerowego i biegowego – w szczegółach widać dbałość o komfort maluchów i wygodę użytkowania.

Dodatkowo przyczepkę rowerową dla dziecka Thule Chariot Cougar wyróżnia wyjątkowo mała waga, niezwykle proste składanie i bardzo bezpieczne, kulkowe mocowanie do roweru. Jest to również przyczepka całoroczna, gdyż wypożyczamy ją z różnymi zestawami: do joggingu, trekkingu i na narty biegowe.

Dane techniczne i cennik przyczepki rowerowej Thule Chariot Cougar 1:

  • waga przyczepki: 10,2 kg
  • maksymalne obciążenie: 34 kg
  • amortyzatory piórowe CAS
  • wymiary: 115 x 69 x 92 cm cm
  • wymiary po złożeniu: 105 x 60 x 31 cm
  • test ASTM
  • przyciemniane szyby
Liczba dni Cena
1 dzień 50 zł
2-6 dni 35 zł/dzień
7-10 dni 32 zł/dzień
11-14 dni 29 zł/dzień
każdy następny 12 zł/dzień
kaucja zwrotna: 200 zł
Przyczepka rowerowa Thule Chariot Lite 2 Przyczepka rowerowa Burley D'Lite X