Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Cybisa 4, lok U3

TRAVELITO wypożyczalnia fotelików samochodowych Bebe Confort Opal

Fotelik samochodowy (0-18 kg) Bebe Confort Opal

Fotelik samochodowy Bebe Confort Opal przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 18 kg, montowany przodem w przedziale 9-18 kg i tyłem do kierunku jazdy (0-13 kg). Kompaktowa formuła sprawia, że wpasuje się on do każdego modelu samochodu, a przy tym zapewnia dziecku maksimum komfortu.

Dla większej ochrony głowy fotelik Bebe Confort Opal wyposażony został w System Bocznej Ochrony Safe Side. Wzmocnione, szerokie i miękkie ściany fotelika chronią dziecko w przypadku kolizji bocznej. Pokrętło umieszczone z przodu fotelika samochodowego, pomiędzy nogami dziecka służy do regulacji ustawienia szerokości fotelika.

Instalacja jest prosta i identyczna w przypadku mocowania fotelika przodem i tyłem do kierunku jazdy. Zmiana pozycji ustawienia fotelika Bebe Confort Opal następuje po wciśnięciu przycisku i odwróceniu górnej części fotela. Wypożyczamy foteliki samochodowe Bebe Confort bez isofix.

Dane techniczne i cennik fotelika samochodowego Bebe Confort Opal:

  • waga fotelika: 11 kg
  • waga dziecka: 0-18 kg
  • wiek dziecka: od pierwszych dni do ok. 4 roku życia dziecka
  • starsze dzieci - użytkowanie przodem do kierunku jazdy
  • młodsze dzieci - użytkowanie tyłem do kierunku jazdy
Liczba dni Cena
2-6 dni
15 zł/dzień
7-10 dni
13 zł/dzień
11-14 dni
12 zł/dzień
każdy następny
9 zł/dzień
kaucja zwrotna: 100 zł