Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.
OK, zgoda

tel. 504 734 478
biuro@travelito.pl
Warszawa, ul. Dereniowa 6

Wypożyczalnia TRAVELITO - artykuły napisane przez nasz zespół

Nasze artykuły opublikowane na portalu "Sportowa Rodzina"

Zapewne każdy aktywny rodzic prędzej, czy później zada sobie pytanie w jaki sposób przewozić dziecko rowerem i będzie się zastanawiać nad wyborem fotelika bądź przyczepki rowerowej. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu doświadczeniu udało nam się napisać w miarę obiektywny artykuł, w którym przedstawione zostają wady i zalety obu sprzętów, pod względem bezpieczeństwa, komfortu jazdy rodzica i dziecka, magazynowania i użytkowania. Zachęcamy do lektury tego tekstu na portalu sportowarodzina.pl.

Planujecie zakup przyczepki rowerowej? Nie możecie się odnaleźć w gąszczu ofert? A może macie już dosyć sprecyzowane oczekiwania? Zapraszamy do lektury naszego nowego artykułu, w którym staramy się uporządkować wiedzę "przyczepkową" i podpowiadamy w co warto zainwestować. Całość artykułu na portalu: sportowarodzina.pl.

Zimą przyczepka rowerowa nie musi zagracać piwnicy, czy garażu. Wystarczy dokupić zestaw narciarski, aby móc wraz z dziećmi cieszyć się śniegiem i wspólnie spędzonym czasem na nartach biegowych. Nasz ogólny tekst o przyczepkach na płozach znajduje się na portalu sportowarodzina.pl.

Biegówki z dziećmi, to świetna aktywność, ale co gdy są zbyt małe, by biec kilka kilometrów przez las? Wystarczy użyć przyczepki narciarskiej! O zaletach tego sprzętu piszemy w tym artykule.

Jak wygodnie i bezpiecznie transportować dziecko podczas górskich wycieczek? Wybrać nosidło czy chustę, a może jeszcze inny sprzęt? Z chustą warto się zaprzyjaźnić, bowiem przyda się wszędzie - w domu, na spacerze w parku, na wycieczce do muzeum, w lesie, w górach. Doskonale sprawdza się przy najmłodszych niemowlakach, ale także starsze dzieci bardzo długo mogą być w ten sposób transportowane. Kiedy maluch opanuje już sztukę siedzenia, możemy wybrać dla niego inne wygodne akcesoria do noszenia – Mei Tai, nosidło ergonomiczne lub najbardziej popularny ekwipunek na górskie rodzinne wypady, czyli nosidło ze stelażem. Czym kierować się by dokonać właściwego wyboru? W jakie dodatkowe akcesoria warto zainwestować? Zapraszamy do przeczytania całego naszego artykułu na portalu sportowarodzina.pl.

Dzięki odpowiednim sprzętom maluchy mogą towarzyszyć nam w realizacji rowerowych pasji już od pierwszych miesięcy życia, by powoli przesiąść się na własne dwa kółka. Na bezpieczną i wygodną dla dziecka rowerowa przejażdżkę możemy zabrać nawet niemowlaka. O zaletach i szerokich możliwościach wykorzystania przyczepek, różnych rodzajach fotelików rowerowych, dobrych rozwiązaniach dla starszych dzieci i ciekawych sprzętach dostępnych dla rowerowych rodzin w Europie Zachodniej, piszemy w artykule na portalu sportowarodzina.pl.

Croozer Kid (w wersji jedno- i dwuosobowej) to zdecydowanie najpopularniejsza markowa przyczepka rowerowa na polskim rynku. Dla wielu aktywnych rodziców jest to pierwszy wybór, gdy planują rowerową wycieczkę, bądź chcą przetestować sprzęt przed zakupem. Croozery najczęściej można też spotkać na ścieżkach rowerowych, dlatego przyjrzeliśmy się dokładniej temu właśnie wózkowi, pokazując jego mocne strony i pewne braki w artykule na portalu: sportowarodzina.pl.

Wydawać by się mogło, że jesteśmy głównie specjalistami od przyczepek rowerowych, ale to błędne mniemanie. Bardzo często na krótkich trasach używamy bowiem fotelików rowerowych, z których dwa Weeride Kangaroo i Thule RideAlong przetestowaliśmy.

Rok 2014 przyniósł wiele nowości na rynku przyczepek rowerowych. Pojawiły się nowe marki i nowe modele zwłaszcza na średniej półce cenowej. Testy tych pojazdów umieściliśmy w tym artykule.