TRAVELITO - wypożyczalnia i sklep - sprzęt turystyczny dla dzieci - Warszawa:


Regulamin wypożyczalni Travelito

Aby wypożyczyć sprzęt przydatny w podróży z dziećmi należy przedstawić 2 dokumenty ze zdjęciem, zostawić kaucję zwrotną w wysokości:


Kaucje

a także wpłacić całą kwotę za wynajem. Przyjmujemy tylko płatność gotówką. Potwierdzeniem transakcji jest umowa najmu.


Zapraszamy do rezerwacji przy pomocy formularza rezerwacji , drogą mailową bądź telefonicznie. Po uzyskaniu potwierdzenia dostępności sprzętu w danym terminie, aby rezerwacja została potwierdzona, należy wpłacić zaliczkę (opłatę rezerwacyjną) w wysokości 50 zł. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić nie później niż 5 dni przed wypożyczeniem (zaliczka zostanie zwrócona). Potem w przypadku nieodebrania sprzętu opłata rezerwacyjna przepada.


Wypożyczenie sprzętu po południu (po godzinie 17stej) powoduje, że za ten dzień opłata nie jest pobierana. Okres wypożyczenia liczymy wtedy od dnia następnego. Podobnie, nie wliczamy do okresu wypożyczenia dnia zwrotu sprzętu, jeśli został on oddany przed godziną 12stą. Kwoty za wypożyczenie w żadnym przypadku nie podlegają zwrotowi. Chęć przedłużenia należy niezwłocznie przedstawić telefonicznie wypożyczalni.


W przypadku nie zwrócenia sprzętu w ustalonym terminie za każdy dzień pobiera się karę umowną w wysokości 50 zł (za nosidełka i przyczepki rowerowe) bądź 30 zł za pozostałe sprzęty. Kwota ta zostanie potrącona z kaucji. W przypadku zwrotu brudnego sprzętu naliczona zostaje opłata od 15 do 50 zł na czyszczenie. W przypadku zagubienia bądź zniszczenia sprzętu osoba wypożyczająca zobowiązana jest do odkupienia takiego samego modelu w przeciągu 14 dni. W przeciwnym razie przepada kaucja, a wypożyczalnia nie wyklucza dalszych roszczeń.


Minimalny okres wypożyczenia w weekendy to 2 dni. Od poniedziałku do czwartku wypożyczamy sprzęt na jednodniowe testy.