TRAVELITO - wypożyczalnia nosidełek turystycznych Warszawa:


NOSIDŁO TURYSTYCZNE DEUTER KID COMFORT AIR


Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort Air Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort Air Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort Air

Deuter Kid Comfort Air to najlżejsze nosidło turystyczne w ofercie niemieckiego producenta. Wciąż bardzo dobrze wyposażone, ze świetnym systemem nośnym, jednak bardziej kompaktowe i zwarte. Cechy te wpływają na łatwość manipulacji- nawet w zatłoczonym mieście czy środkach komunikacji.
Zastosowana konstrukcja oraz użyte materiały pozwoliły też na polepszenie wentylacji zarówno dla dziecka, jak i osoby je niosącej. To świetna propozycja dla turystów górskich, ale i podróżników, którzy niekoniecznie udadzą się na górski szlak.
System nośny Deuter Aircomfort Vari Fit umożliwia idealne dopasowanie do wzrostu odległości pomiędzy szelkami o pasem biodrowym. Ponadto zastosowany siatkowy panel zapewnia plecom skuteczną wentylację, co szczególnie docenisz w czasie dłuższej trasy w upalny dzień.
Siedzisko dla dziecka w wersji Kid Comfort Air także uległo modyfikacjom. Boki panelu chroniącego dziecko przed wypadnięciem, łącznie ze znajdującymi się na nich kieszeniami, wykonano z przewiewnej siateczki. Zapewnia to dziecku lepszą cyrkulację powietrza w ciepłe dni. Podobnie jak w pozostałych nosidełkach firmy Deuter, pasy chroniące go przed wypadnięciem są wykonane z delikatnych materiałów i posiadają regulację wysokości. Nosidełko wyposażono także w strzemiona o regulowanej wysokości, dające podparcie nogom.

Nosidło udostępniamy z dodatkowymi akcesoriami: daszkiem chroniącym od słońca, deszczu i wiatru oraz pełnym poncho przeciwdeszczowym.

Parametry nosidła Deuter Kid Comfort Air:

  • waga nosidła: 2,9 kg
  • obciążenie całkowite: do 22 kg
  • pojemność: 14 l
  • certyfikat TÜV GS
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dla dziecka
  • regulowane strzemionka
  • system oddychających poduszek AirContact
  • daszek składający się z dwóch części: chroniącej przed słońcem oraz chroniącej przed wiatrem i deszczem
  • poncho przeciwdeszczowe

Liczba dni

Cena

2-6 dni
21 zł za dzień
7-10 dni
18 zł za dzień
11-14 dni
17 zł za dzień
Każdy następny
8 zł za dzień
+ kaucja zwrotna 150 zł
porównanie nosideł turystycznych wypożyczenie nosidełka Deuter

Nosidełko Deuter Kid Comfort Air do kupienia w naszym sklepie internetowym.